Firma

Nasza firma świadczy usługi IT w zakresie:

  • Tworzenia i wdrażania wyspecjalizowanych systemów informatycznych
  • Wsparcia systemów medycznych firm: AGFA, ZOLL, CLININET, GE
  • Doradztwa teleinformatycznego
  • Całodobowej telefonicznej pomocy technicznej
  • Serwisu na terenie całej Polski

Działamy na rynku od roku 2007, świadcząc usługi dla najlepszych i największych firm. Nasze systemy charakteryzują się wysoką wydajnością i dostępnością. Zespół tworzą młodzi, elastyczni i wysoce wykwalifikowani specjaliści z różnych dziedzin IT.

Aktualnie obsługujemy około 5000 użytkowników na terenie całej Polski.

Mamy duże doświadczenie w obsłudze klientów z sektora usług medycznych oraz segmentu "Mission Critical", w którym ciągła i bezawaryjna praca systemów pozwala na ratowanie życia.

Dzięki naszym rozwiązaniom szczecińska Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego jako pierwsza w Polsce wprowadziła w pełni scentralizowane dyspozytornie Państwowego Ratownictwa Medycznego. Obsługują 143 karetki, w tym 86 w systemie PRM, obejmując zasięgiem całe województwo zachodniopomorskie.

Zaufała nam też Grupa Nowy Szpital Sp. z o.o., będąca największą w Polsce prywatną siecią szpitali: posiada 13 placówek na terenie całego kraju, a znajduje się w nich łącznie ponad 2 tysiące łóżek.

Nie jesteśmy jednak zorientowani wyłącznie na sektor healthcare: doskonale sprawdzamy się także jako wyspecjalizowany partner w dużych i złożonych projektach IT. Naszym klientem jest np. Unizeto - największa firma informatyczno-integracyjna w zachodniej Polsce.

Zachęcamy do dokładniejszego zapoznania się z naszymi usługami i produktami!

Zachęcamy do dokładniejszego zapoznania się
z usługami
jakie świadczymy

Sprawdź