Asystent działu wdrożeń

Miejsce pracy: Szczecin + wyjazdy

Główne zadania:

  • Asysta przy przeprowadzaniu wdrożeń systemów medycznych
  • Zapewnianie wsparcia użytkownikom końcowym wdrożonych rozwiązań
  • Tworzenie instrukcji użytkowania wdrożonych elementów i ich stałe dopracowywanie.
  • Konfiguracja stanowisk roboczych i urządzeń peryferyjnych.
  • Przeprowadzanie szkoleń użytkowników
  • Zgłaszanie usterek dot. oprogramowania i nadzór nad nimi

Wymagania:

  • Znajomość systemów operacyjnych rodziny Windows i Linux
  • Znajomość systemów medycznych HIS
  • Komunikatywność i cierpliwość.
  • Umiejętność przekazywania nabytej wiedzy.
  • Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Dyspozycyjność (praca wiąże się z częstymi wyjazdami)
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i umiejętności
  • Możliwość nauki i rozwoju.
  • Stała pomoc doświadczonych pracowników.
  • Grafik pracy i wyjazdów ustalany indywidualnie z koordynatorem wdrożenia.
  • Miła atmosfera pracy

Dodatkowe atuty:

  • Prawo jazdy kat. B