Główny Księgowy

Nr ref.: K/01

Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków:

  • Kontrola księgowanych dokumentów
  • Nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych, wystawianych faktur
  • Przygotowywanie VAT-7, VAT UE, JPK w tym stosowanie ulgi na złe długi
  • Podatek u źródła (z zakresu usług informatycznych)
  • Kalkulacja CIT-8
  • Wprowadzenie i rozliczenie ulgi B+R, IP-Box
  • Kontrola i rozliczanie rozrachunków
  • Rozliczanie środków trwałych
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z Ustawą o rachunkowości
  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych,
  • Kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS)
  • Naliczanie płac: umowy o pracę, zlecenie, w tym benefity dla pracowników
  • Prowadzenie kadr

Wymagania stawiane kandydatowi:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku samodzielnego księgowego lub głównego księgowego
  • Cechy osobowości: Rzetelność, dokładność, odpowiedzialność, wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, komunikatywność, przedsiębiorczość, samodzielność, uczciwość, zaangażowanie.

Kwalifikacje i umiejętności:

  • Dobra znajomość polskiej ustawy o rachunkowości
  • Dobra znajomość ustawy o podatku dochodowym i podatku VAT,
  • Dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office – MS Excel)
  • Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem

Kandydatowi oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w prężnie rozwijającej się firmie
  • Dobrą atmosferę pracy w młodym ambitnym zespole
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i kompetencji

Jak aplikować?

CV proszę wysłać na adres: praca@eot.pl i w tytule zamieścić nazwę stanowiska pracy.