Java Developer

Miejsce pracy: Szczecin

Główne zadania:

  • Tworzenie oprogramowania (backend) w projekcie zwiazanym z funkcjonowaniem numeru 112 na terenie kraju
  • Doradztwo w zakresie analizy ryzyka zmian w systemie i możliwości jego usprawnień

Wymagania:

  • 3+ letnie doświadczenie zawodowe zwiazane z wytwarzaniem oprogramowania w jezyku Java
  • Znajomość dobrych praktyk projektowania API w oparciu o protokoly HTTP (REST) i WebSocket
  • Znajomość jezyka SQL
  • Dobra znajomość frameworka Spring i serwera http Tomcat

Mile widziane:

  • Znajomosc DBMS: Microsoft SQL Server
  • Znajomość platformy .NET i jezyka C#
  • Doświadczenie w pracy z systemami o charakterystyce: HA, Mission Critical, SLA > 99,99%

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Przyjazne środowisko pracy;
  • Stabilną pracę w miłej atmosferze
  • Elastyczne godziny pracy
  • Rozwój umiejętności programistycznych
  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach

CV proszę wysłać na adres: praca@eot.pl i w tytule zamieścić nazwę stanowiska pracy.