Specjalista ds. Wdrożeń / Młodszy Specjalista ds. Wdrożeń

Miejsce pracy:  woj. Zachodniopomorskie / Lubuskie / Wielkopolskie

  • Chcesz pracować w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Chcesz dołączyć do zgranego zespołu ludzi, którzy jako wspólny cel w pracy stawiają satysfakcję z tego co robią oraz wzajemnie się wspierają
  • Jesteś osobą zaangażowaną, samodzielną, konsekwentną i systematyczną
  • Cenisz sobie zdobywanie wiedzy i chcesz rozpocząć karierę w branży IT
  • Szukasz wyzwań i ciekawych projektów

 Główne zadania:

  • Konfiguracja systemów
  • Szkolenie użytkowników (grupowe i indywidualne)
  • Konfiguracja stanowisk roboczych i urządzeń peryferyjnych
  • Usuwanie usterek

Wymagania:

  • Znajomość systemów operacyjnych rodziny Windows i Linux
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń
  • Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Dyspozycyjność (praca wiąże się z wyjazdem na miejsce wdrożenia)

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość SQL
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość systemów medycznych HIS, RIS
  • Znajomość AMMS / InfoMedica

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i umiejętności
  • Zakwaterowanie w mieszkaniu służbowym na czas wdrożenia
  • Szkolenia wewnętrzne z zakresu wdrażanego oprogramowania
  • Możliwość nauki i rozwoju przy użyciu nowoczesnego i zaawansowanego sprzętu
  • Stałą pomoc doświadczonych pracowników
  • Grafik pracy i wyjazdów ustalany indywidualnie z koordynatorem wdrożenia
  • Miłą atmosferę pracy