Sieci i telekomunikacja

Nasza firma świadczy szeroki zakres usług w branży sieci i telekomunikacji: począwszy od sieci telefonicznych i radiowych po lokalne, rozległe, prywatne i bezprzewodowe, jak też sieci pamięci masowej wystepujące w centrach danych.

Nasze usługi cechuje najwyższy standard, o czym świadczy choćby fakt zgodności z normami zarządzania jakością (EN ISO 9001:2008) i bezpieczeństwa danych w systemach informatycznych (EN ISO 27001:2008).

Nie jesteśmy zorientowani na jednego producenta, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Wybieramy optymalne rozwiązanie z całego szeregu dostępnych na rynku, tak aby wynik naszej pracy zawsze odzwierciedlał w możliwie jak największym stopniu potrzeby biznesowe naszego klienta, kompatybilność z już wdrożonymi rozwiązaniami i stosunek jakości do ceny.

Nasze doradztwo w wyborze sprzętu bardzo różni się od doradztwa potencjalnych dostawców, którzy referują sprzęt, zwracając jedynie uwagę na swój target u danego producenta, swoje własne upusty, marże itp. My nie jesteśmy dostawcą sprzętu dostępnego na rynku, a co za tym idzie, doradzimy Ci sprzęt, który rzeczywiście spełni najlepiej Twoje wymagania.

Zakładamy ustandaryzowany schemat działania, który w 100% przypadków jest dla naszych klientów wysoce satysfakcjonujący:

  1. Zapoznajemy się z podstawowymi informacjami na temat zlecenia i sugerujemy wstępny plan działania
  2. Robimy wywiad u klienta i audyt obecnego rozwiązania, jeśli jest taka potrzeba
  3. Na podstawie wywiadu lub audytu proponujemy kilka wersji rozwiązania w formie planu wdrożenia, kierując się potrzebami klienta
  4. Klient podejmuje decyzję o wyborze konkretnej wersji rozwiązania
  5. Przeprowadzamy wdrożenie rozwiązania
  6. Wykonujemy testy poprawności i klient odbiera wdrożenie
  7. Przeprowadzamy szkolenia
  8. Utrzymujemy rozwiązanie i świadczymy usługi pomocy technicznej

Na poszczególnych podstronach można znaleźć informacje na temat każdej z usług związanej z sieciami i telekomunikacją, świadczoną przez naszą firmę.