Wyspecjalizowane rozwiązania IT

Wiemy, że klienci mają często szczególne wymagania i nie zawsze da się wdrożyć gotowe rozwiązania dostępne na rynku. Nasz zespół programistów i inżynierów jest doświadczony w tworzeniu specjalistycznych aplikacji i projektowaniu nowego sprzętu. Potrafimy wyjść naprzeciw specyficznym oczekiwaniom i potrzebom. Tworząc oprogramowanie i odpowiednie urządzenia dla klientów, korzystamy z najnowocześniejszych technologii.

Nasze produkty są skalowalne, czyli podatne na ulepszenia i dalszą rozbudowę. Integracja systemu z innymi aplikacjami w przedsiębiorstwie również nie stanowi dla nas problemu.

Podstawą naszych działań jest sprawdzony wraz z naszymi klientami w wielu projektach 6-etapowy proces, gwarantujący sukces w nawet najbardziej skomplikowanych wdrożeniach:

  1. Zapoznajemy się z wymaganiami
  2. Tworzymy projekt rozwiązania, który poddajemy akceptacji klienta
  3. Tworzymy system – m.in. aplikacje i urządzenia
  4. Testujemy, weryfikujemy poprawność działania z klientem
  5. Wdrażamy system i szkolimy pracowników
  6. Utrzymujemy system, świadcząc pomoc techniczną

Na każdym z etapów angażujemy klienta w możliwie jak największym stopniu, aby efekt końcowy był maksymalnie dostosowany do jego potrzeb. Dla naszych klientów ten schemat działania jest właśnie tym, czego oczekują, ponieważ daje im nieosiągalne w kontakcie z innymi dostawcami korzyści:

  • Lepsze dopasowanie systemu informatycznego do konkretnych potrzeb, czyli wyższa efektywność organizacji
  • Większe możliwości automatyzacji procesów, czyli zmniejszenie kosztów zasobów ludzkich i zwiększenie poziomu zadowolenia z czasu i jakości realizowanych usług
  • Wyższa zdolność adaptacji do potrzeb związanych z działaniami operacyjnymi i rozszerzaniem zakresu działalności, czyli możliwości obsłużenia większej ilości klientów lub rozszerzenia zasięgu geograficznego
  • Większe bezpieczeństwo informacji dzięki kontroli systemu w kwestiach związanych z ich obrotem, przechowywaniem, szyfrowaniem, tworzeniem i przywracaniem kopii zapasowych.